Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Kimi kimik i trajtimit të ujit>Acid trikloroizokianurik (TCCA

https://www.junschem.com/upload/product/1617775023575651.jpg
https://www.junschem.com/upload/product/1617775023691147.jpg
Pishina për trajtimin e ujit Acid kimik Trichloroisocyanuric Acid Tcca 90% pluhur
Pishina për trajtimin e ujit Acid kimik Trichloroisocyanuric Acid Tcca 90% pluhur

Pishina për trajtimin e ujit Acid kimik Trichloroisocyanuric Acid Tcca 90% pluhur

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

JS

Numri Modeli:

JS-02

Certifikim:

SGS ISO

hetim
Përshkrimi i produkteve

Kushtet e biznesit të produktit

Sasia minimale Rendit:

5 ton

Çmimi:

1000-1300 USD/TON

Details paketimit:

25 kg / daulle, 50 kg / daulle ose mund të personalizohet sipas kërkesave të klientit

Koha për dorëzim:

<100 ton brenda 15 ditëve
     >100 ton Për t'u negociuar 

Kushtet e pagesës:

TT LC D/A D/P

Aftësia furnizimit:

4000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj

Swimming pool water treatment chemical Trichloroisocyanuric Acid tcca 90 powder

图片8 副本副本

Përshkrimi:
Acidi trikloroizocianurik është një nga produktet e serisë së acidit dizocianurik klorinat, i referuar si TCCA. Produkti i pastër është kristale të bardha si pluhur, pak i tretshëm në ujë, lehtësisht i tretshëm në tretës organikë dhe përmbajtja e klorit aktiv është 2-3 herë më e lartë se ajo e pluhurit zbardhues. Acidi trikloroizocianurik është një produkt i ri i pluhurit zbardhues dhe esencës zbardhuese. Të tre mbetjet janë shumë më të ulëta se esenca zbardhuese. Ka karakteristikat e fuqisë së lartë të sterilizimit dhe zbardhjes, kohë të gjatë të lëshimit të klorit të disponueshëm në ujë, siguri dhe jotoksicitet.
Specifikim:

Test Item

Standardi i Testimit

Emër

Tcca 90 chlorine powder

CAS-it

87-90-1

KODI HS

2933.6922.00

Klori aktiv%

≥% 90.0

Lagështi%

0.50% max

Vlera PH (tretësirë ​​1%)

2.70-3.30

Tema & Dukje

Pluhur i bardhë, granular, tabletë 

Pllakat 

1g 3g 5g 10g 20g 30g 50g 100g 150g 200g (mund të personalizohet sipas kërkesave të përdoruesit)

paketë

Qese e endur plastike: 25kg/50kg/1000 kg 
     Tambur plastik: 25 kg/50 kg

Aplikacion

Application and Feature of TCCA 90 powder
1: Zgjidhja e pastrimit të pishinës
Zgjidhje dezinfektimi për pishina profesionale. E aplikueshme për të gjitha llojet e pishinave, dezinfektimin e ujit të saunës, veçanërisht për pishina publike, pishina familjare.
2: Solution dezinfektimi Foranimal Husbanda
Fermë profesionale pulash, solucione dezinfektimi të fermave blegtorale, të përshtatshme për të gjitha llojet e qendrave të mbarështimit të mëdha, të mesme dhe të vogla.
3: Zgjidhja e dezinfektimit të spitalit
Solucionet profesionale të standardizuara të dezinfektimit spitalor janë të përshtatshme për mjedise të ndryshme aplikimi dezinfektimi, duke vrarë në mënyrë efektive bakteret dhe duke bllokuar infeksionin e baktereve.
4: Zgjidhje për trajtimin e ujërave të zeza
Makinë gjysmë-automatike për shishe PET Makineri që bën fryrje shishe Makineri për formimin e shisheve Makinë për prodhimin e shisheve PET është e përshtatshme për prodhimin e kontejnerëve dhe shisheve plastike PET në të gjitha format.
5:Dezinfektimi Sol Ution Cilësia e ujit në det
Solucione profesionale për pastrimin dhe dezinfektimin e ujit të pellgjeve të peshkut, parandalimin dhe vrasjen efektive të baktereve patogjene në
ujë, parandaloni ujin e gjelbër, algat.
6: Zgjidhje zbardhuese
Acidi trikloroizocianurik përdoret në zbardhjen e pambukut, kërpit, leshit, fibrave sintetike dhe të përziera në industrinë e printimit dhe ngjyrosjes. Pa dëmtim të fibrave, performancë superiore.

Advantage Company

1: Një prodhues i profesionit që nga viti 1993.
2: Teknologji dhe lehtësira të avancuara, kontroll i mirë i cilësisë, nota të ndryshme për fusha të ndryshme aplikimi.
3: Shërbimi OEM për shumë kompani të mëdha ndërkombëtare.
4: Më shumë se 20 vjet përvojë në industri të ndryshme.
5: Më shumë se 10 inxhinierë për kërkimin e produktit dhe shërbimin pas shitjes.
6: Produktet tona janë eksportuar në Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme, Amerikën e Jugut, Afrikë, Evropë, etj.
7: Stafi i trajnuar mirë dhe me përvojë për t'iu përgjigjur pyetjeve tuaja në anglisht të rrjedhshëm.

标题 -1

Paketimi dhe Transporti


标题 -1

FAQ

P1: Si e trajtoni ankesën cilësore?
Përgjigje: Para së gjithash, kontrolli ynë i cilësisë do ta zvogëlojë problemin e cilësisë afër zeros. Nëse ka një problem të vërtetë cilësie të shkaktuar nga ne, ne do t'ju dërgojmë mallra falas për zëvendësim ose rimbursim për humbjen tuaj.
Q2: Si mund të marr një mostër?
Përgjigje: mostrat falas janë në dispozicion, por tarifat e transportit do të jenë në llogarinë tuaj dhe tarifat do t'ju kthehen ose do të zbriten nga porosia juaj në të ardhmen.
Q3: Si të konfirmoni cilësinë e produktit përpara se të vendosni porositë?
Përgjigje: Ju mund të merrni mostra falas për disa produkte, ju duhet vetëm të paguani koston e transportit ose të organizoni një korrier tek ne dhe të merrni mostrat. Ju mund të na dërgoni specifikimet dhe kërkesat e produktit tuaj, ne do t'i prodhojmë produktet sipas kërkesave tuaja.

 
hetim