Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Kimi kimik i trajtimit të ujit>Acid trikloroizokianurik (TCCA

https://www.junschem.com/upload/product/1617949787623776.jpg
https://www.junschem.com/upload/product/1617774194836559.jpg
https://www.junschem.com/upload/product/1617774194596331.jpg
https://www.junschem.com/upload/product/1617774195902676.jpg
Pishina për trajtimin e ujit Acid kimik Trikloroizocianurik Acid Tcca 90% Granular
Pishina për trajtimin e ujit Acid kimik Trikloroizocianurik Acid Tcca 90% Granular
Pishina për trajtimin e ujit Acid kimik Trikloroizocianurik Acid Tcca 90% Granular
Pishina për trajtimin e ujit Acid kimik Trikloroizocianurik Acid Tcca 90% Granular

Pishina për trajtimin e ujit Acid kimik Trikloroizocianurik Acid Tcca 90% Granular

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

JS

Numri Modeli:

JS-03

Certifikim:

SGS ISO

hetim
Përshkrimi i produkteve

Kushtet e biznesit të produktit

Sasia minimale Rendit:

5 ton

Çmimi:

950-1300 USD/TON

Details paketimit:

25 kg / daulle, 50 kg / daulle ose mund të personalizohet sipas kërkesave të klientit

Koha për dorëzim:

<100 ton brenda 15 ditëve
     >100 ton Për t'u negociuar 

Kushtet e pagesës:

TT LC D/A D/P

Aftësia furnizimit:

4000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj

Swimming pool water treatment chemical Trichloroisocyanuric Acid tcca 90 granular

图片7 副本副本

Përshkrimi:
Acidi trikloroizocianurik është një nga produktet e serisë së acidit dizocianurik klorinat, i referuar si TCCA. Produkti i pastër është kristale të bardha si pluhur, pak i tretshëm në ujë, lehtësisht i tretshëm në tretës organikë dhe përmbajtja e klorit aktiv është 2-3 herë më e lartë se ajo e pluhurit zbardhues. Acidi trikloroizocianurik është një produkt i ri i pluhurit zbardhues dhe esencës zbardhuese. Të tre mbetjet janë shumë më të ulëta se esenca zbardhuese. Ka karakteristikat e fuqisë së lartë të sterilizimit dhe zbardhjes, kohë të gjatë të lëshimit të klorit të disponueshëm në ujë, siguri dhe jotoksicitet.
Specifikim:

Test Item

Standardi i Testimit

Emër

Tcca 90 chlorine granular

CAS-it

87-90-1

KODI HS

2933.6922.00

Klori aktiv%

≥% 90.0

Lagështi%

0.50% max

Vlera PH (tretësirë ​​1%)

2.70-3.30

Tema & Dukje

Pluhur i bardhë, granular, tabletë 

Pllakat 

1g 3g 5g 10g 20g 30g 50g 100g 150g 200g (mund të personalizohet sipas kërkesave të përdoruesit)

paketë

Qese e endur plastike: 25kg/50kg/1000 kg 
     Tambur plastik: 25 kg/50 kg

Aplikacion

Application and Feature of TCCA chlorine granular
1: Zgjidhja e pastrimit të pishinës
Zgjidhje dezinfektimi për pishina profesionale. E aplikueshme për të gjitha llojet e pishinave, dezinfektimin e ujit të saunës, veçanërisht për pishina publike, pishina familjare.
2: Solution dezinfektimi Foranimal Husbanda
Fermë profesionale pulash, solucione dezinfektimi të fermave blegtorale, të përshtatshme për të gjitha llojet e qendrave të mbarështimit të mëdha, të mesme dhe të vogla.
3: Zgjidhja e dezinfektimit të spitalit
Solucionet profesionale të standardizuara të dezinfektimit spitalor janë të përshtatshme për mjedise të ndryshme aplikimi dezinfektimi, duke vrarë në mënyrë efektive bakteret dhe duke bllokuar infeksionin e baktereve.
4: Zgjidhje për trajtimin e ujërave të zeza
Makinë gjysmë-automatike për shishe PET Makineri që bën fryrje shishe Makineri për formimin e shisheve Makinë për prodhimin e shisheve PET është e përshtatshme për prodhimin e kontejnerëve dhe shisheve plastike PET në të gjitha format.
5:Dezinfektimi Sol Ution Cilësia e ujit në det
Solucione profesionale për pastrimin dhe dezinfektimin e ujit të pellgjeve të peshkut, parandalimin dhe vrasjen efektive të baktereve patogjene në
ujë, parandaloni ujin e gjelbër, algat.
6: Zgjidhje zbardhuese
Acidi trikloroizocianurik përdoret në zbardhjen e pambukut, kërpit, leshit, fibrave sintetike dhe të përziera në industrinë e printimit dhe ngjyrosjes. Pa dëmtim të fibrave, performancë superiore.

Advantage Company

Weifang JS chemical Co., Ltd. është një kompani globale e tregtisë dhe prodhimit të kimikateve me seli në WEIFANG CITY, KINA.
Me parimin e tregtisë së ndershme dhe të favorshme, shërbimi me cilësi të lartë dhe zhvillim të qëndrueshëm. Ne kemi krijuar afatgjatë
dhe marrëdhënie të qëndrueshme biznesi me shumë ndërmarrje të famshme kimike brenda dhe jashtë vendit, dhe fitoi mbështetje dhe besim të madh nga klientët tanë.
Fabrika jonë në pronësi të plotë ndodhet në Zonën e Zhvillimit Ekonomiko-Teknologjik Binhai (një zonë kombëtare e zhvillimit ekonomik dhe teknologjik) të Weifang.
 Aktualisht, fabrika ka një fabrikë 2-ethylanthraquinone prej 3000 ton/vit me të drejta të pavarura të pronësisë intelektuale, e cila ka arritur nivelin e avancuar teknologjik në Kinë. Përveç kësaj,
 është i kompletuar me impiante mbështetëse, të tilla si impianti i triklorurit të aluminit anhidrik prej 2,500 ton/vit, impianti i klorurit të polialuminit prej 20 ton/vit, impianti i sulfatit të magnezit prej 000 ton/vit,
impianti i sulfatit të kaliumit prej 60 ton/vit dhe impianti i acidit sulfurik prej 000 ton/vit. Ajo posedon aftësi profesionale të kërkimit dhe zhvillimit dhe dizajnit, kapacitet prodhues shumë të aftë dhe sistem të përsosur të shërbimit pas shitjes.
Weifang JS chemical Co., Ltd do t'i përmbahet gjithmonë filozofisë së funksionimit të "Lëri punonjësit të lumtur, lërini klientët të kenë sukses, të kontribuojnë në shoqëri" dhe u ofron klientëve shërbime me cilësi të lartë me anë të shërbimeve të qëndrueshme dhe
produkte me cilësi të lartë me kosto efektive dhe konsulencë të ekipit të ekspertëve të lartë.

标题 -2

Paketimi dhe Transporti

标题 -1

FAQ

Q1: Kur do të dërgoni?
Përgjigje: ne do të dorëzojmë brenda 15 ditëve pune pasi kemi marrë parapagimin tuaj.
Q2: Si duhet të paguaj?
A: Ne pranojmë të gjitha llojet e mënyrave të pagesës. të tilla si Alibaba trade Assurance, T/T, L/C, West union, Paypal etj.
Q3: Si mund të marr një mostër?
Përgjigje: mostrat falas janë në dispozicion, por tarifat e transportit do të jenë në llogarinë tuaj dhe tarifat do t'ju kthehen ose do të zbriten nga porosia juaj në të ardhmen.
Q4: Si të konfirmoni cilësinë e produktit përpara se të vendosni porositë?
Përgjigje: Ju mund të merrni mostra falas për disa produkte, ju duhet vetëm të paguani koston e transportit ose të organizoni një korrier tek ne dhe të merrni mostrat. Ju mund të na dërgoni specifikimet dhe kërkesat e produktit tuaj, ne do t'i prodhojmë produktet sipas kërkesave tuaja.

 
hetim