Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Kimi kimik i trajtimit të ujit>Dikloroizocianurati i natriumit (SDIC

https://www.junschem.com/upload/product/1617766940744905.jpg
https://www.junschem.com/upload/product/1617766939568741.jpg
https://www.junschem.com/upload/product/1617766940352832.jpg
https://www.junschem.com/upload/product/1617766940512468.jpg
https://www.junschem.com/upload/product/1618302730370959.jpg
Trajtimi i ujit me pishina nadcc 56% 60% Dichloroisocyanurate natriumi (SDIC)
Trajtimi i ujit me pishina nadcc 56% 60% Dichloroisocyanurate natriumi (SDIC)
Trajtimi i ujit me pishina nadcc 56% 60% Dichloroisocyanurate natriumi (SDIC)
Trajtimi i ujit me pishina nadcc 56% 60% Dichloroisocyanurate natriumi (SDIC)
Trajtimi i ujit me pishina nadcc 56% 60% Dichloroisocyanurate natriumi (SDIC)

Trajtimi i ujit me pishina nadcc 56% 60% Dichloroisocyanurate natriumi (SDIC)

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

JS

Numri Modeli:

JS-05

Certifikim:

SGS ISO

hetim
Përshkrimi i produkteve

Kushtet e biznesit të produktit

Sasia minimale Rendit:

5 ton

Çmimi:

1000-1400 USD/TON

Details paketimit:

25 kg / daulle, 50 kg / daulle ose mund të personalizohet sipas kërkesave të klientit

Koha për dorëzim:

<100 ton brenda 15 ditëve
     >100 ton Për t'u negociuar 

Kushtet e pagesës:

TT LC D/A D/P

Aftësia furnizimit:

4000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj

Dikloroizocianurat natriumi (SDIC)

2 图片

Përshkrimi:
Dikloroizocianurati i natriumit (SDIC ose NaDCC) është një kokërr e bardhë me erë klori. Është një agjent i fortë oksidues dhe klorues, dhe gjithashtu tretet lehtësisht në ujë. Në përgjithësi, SDIC 56%/60% përdoret gjerësisht si dezinfektues, biocid, detergjent dhe deodorant industrial. Dhe gjithashtu ka një aplikim të ngjashëm me TCCA 90. Mekanizmi i tij i veprimit është se mund të çlirojë përqendrime të ulëta të klorit me një shpejtësi konstante. Si prodhues kryesor, ne mund të ofrojmë pluhur/granula/tableta SDIC me cilësi të lartë për ju. 
Specifikim:

Test Item

Dikloroizocianurat natriumi anhidrik (SDIC)

Përmbajtja efektive e klorit,% ≥

60

56

PH, tretësirë ​​ujore 1%.

5.5-7.0

5.5-7.0

Materie e pazgjidhshme %≤

0.1

0.1

madhësisë së grimcave

Granulat (8-30mesh;20-60mesh); Tableta (20 g; 5 g; 1 g)

Ambalazh

qese 25 kg/pp; qese 1000 kg/pp; 25 kg/daulle plastike; 50 kg/daulle plastike; 50 kg / kazan me fibra.

CAS Nr

2893-78-9

Kodi HS

2933692910

Formula molekulare

C3O3N3CL2Na

Peshë molekulare

219.94

Aplikacion

Aplikimi dhe veçoria e SDIC
1: Zgjidhja e pastrimit të pishinës
Zgjidhje dezinfektimi për pishina profesionale. E aplikueshme për të gjitha llojet e pishinave, dezinfektimin e ujit të saunës, veçanërisht për pishina publike, pishina familjare.
2: Solution dezinfektimi Foranimal Husbanda
Fermë profesionale pulash, solucione dezinfektimi të fermave blegtorale, të përshtatshme për të gjitha llojet e qendrave të mbarështimit të mëdha, të mesme dhe të vogla.
3: Zgjidhja e dezinfektimit të spitalit
Solucionet profesionale të standardizuara të dezinfektimit spitalor janë të përshtatshme për mjedise të ndryshme aplikimi dezinfektimi, duke vrarë në mënyrë efektive bakteret dhe duke bllokuar infeksionin e baktereve.
4: Zgjidhje për trajtimin e ujërave të zeza
Makinë gjysmë-automatike për shishe PET Makineri që bën fryrje shishe Makineri për formimin e shisheve Makinë për prodhimin e shisheve PET është e përshtatshme për prodhimin e kontejnerëve dhe shisheve plastike PET në të gjitha format.
5:Dezinfektimi Sol Ution Cilësia e ujit në det
Solucione profesionale për pastrimin dhe dezinfektimin e ujit të pellgjeve të peshkut, parandalimin dhe vrasjen efektive të baktereve patogjene në
ujë, parandaloni ujin e gjelbër, algat.
6: Zgjidhje zbardhuese
Acidi trikloroizocianurik përdoret në zbardhjen e pambukut, kërpit, leshit, fibrave sintetike dhe të përziera në industrinë e printimit dhe ngjyrosjes. Pa dëmtim të fibrave, performancë superiore.

Advantage Company

1: Një prodhues i profesionit që nga viti 1993.
2: Teknologji dhe lehtësira të avancuara, kontroll i mirë i cilësisë, nota të ndryshme për fusha të ndryshme aplikimi.
3: Shërbimi OEM për shumë kompani të mëdha ndërkombëtare.
4: Më shumë se 20 vjet përvojë në industri të ndryshme.
5: Më shumë se 10 inxhinierë për kërkimin e produktit dhe shërbimin pas shitjes.
6: Produktet tona janë eksportuar në Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme, Amerikën e Jugut, Afrikë, Evropë, etj.
7: Stafi i trajnuar mirë dhe me përvojë për t'iu përgjigjur pyetjeve tuaja në anglisht të rrjedhshëm.

标题 -1

Paketimi dhe Transporti

标题 -1

FAQ

Q1: Si mund të marr një mostër?
Përgjigje: mostrat falas janë në dispozicion, por tarifat e transportit do të jenë në llogarinë tuaj dhe tarifat do t'ju kthehen ose do të zbriten nga porosia juaj në të ardhmen.
Q2: Si të konfirmoni cilësinë e produktit përpara se të vendosni porositë?
Përgjigje: Ju mund të merrni mostra falas për disa produkte, ju duhet vetëm të paguani koston e transportit ose të organizoni një korrier tek ne dhe të merrni mostrat. Ju mund të na dërgoni specifikimet dhe kërkesat e produktit tuaj, ne do t'i prodhojmë produktet sipas kërkesave tuaja.
P3: Si e trajtoni ankesën cilësore?
Përgjigje: Para së gjithash, kontrolli ynë i cilësisë do ta zvogëlojë problemin e cilësisë afër zeros. Nëse ka një problem të vërtetë cilësie të shkaktuar nga ne, ne do t'ju dërgojmë mallra falas për zëvendësim ose rimbursim për humbjen tuaj.

 
hetim