Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Agjenti i tharjes>Rruaza Xhel Silicë

https://www.junschem.com/upload/product/1617334356850833.jpg
https://www.junschem.com/upload/product/1617334356678702.jpg
Thërrëse rruaza me xhel silicë të bardhë
Thërrëse rruaza me xhel silicë të bardhë

Thërrëse rruaza me xhel silicë të bardhë

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

JS

Numri Modeli:

MJ-13

Certifikim:

SGS ISO

hetim
Përshkrimi i produkteve

Kushtet e biznesit të produktit

Sasia minimale Rendit:

1 ton

Çmimi:

1000-1200 USD/TON

Details paketimit:

25 kg/çantë ose mund të personalizohet sipas kërkesave të klientit

Koha për dorëzim:

<100 ton brenda 10 ditëve
     >100 ton Për t'u negociuar 

Kushtet e pagesës:

TT LC D/A D/P

Aftësia furnizimit:

6000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj

Rruaza të bardha silicë xhel tharëse

62

Përshkrimi:
Tabletë e bardhë, është e para silice xhel diskant për medikamente dhe ushqime. Është i pafajshëm, i lirë dhe i sigurt. ka funksion të fortë për tharje dhe antiseptikë.

Specifikim:

Artikull

Specifikim

Kapaciteti adsorbues (%) RH=100% ≥

70.0

Humbje gjatë pjekjes (%) ≤

5.0

Rezistenca në tërheqje Mpa ≥

0.3

Metal (mg/kg) ≤

30

Arsenik (mg/kg) ≤

3

Plumbum (mg/kg) ≤

10

Lloje te ndryshme:

图片9 副本副本

xhel silicë e bardhë

Size: 0.5-1.5mm,1-2mm,1-3mm,2-4mm,3-5mm,4-6mm

Lloji: Lloji B;Makro-pored

Paketimi: 1g 2g 3g 5g 10g 30g 50g 100g 250g 1000g, 25kg

Forma: tabletë e bardhë, për të cilën përdoret silica xhel i parë

ilaçe dhe ushqime. Është pafajësi,

pa pagesë dhe të sigurt. ka funksion të fortë për tharje dhe

antisepsis.

Artikull

Specifikim

Kapaciteti adsorbues (%) RH=100% ≥

70.0

Humbje gjatë pjekjes (%) ≤

5.0

Rezistenca në tërheqje Mpa ≥

0.3

Metal (mg/kg) ≤

30

Arsenik (mg/kg) ≤

3

Plumbum (mg/kg) ≤

10

图片3 副本副本

Xhel blu silicë

Përdorimi: Kryesisht për tharje dhe për të treguar lagështinë e saktësisë

instrumente, ilaçe, kimikate benzine, ushqime, veshje,

lëkure

Size: 1-3mm,2-4mm,3-5mm,4-8mm

Paketa: Qese e përbërë 25 kg ose kazan 25 kg, speciale

paketimi sipas kërkesave.

ArtikullXhel silicë bluVlerat tipike

RH=20%8.0min8min
adsorptionRH=35%13.0min13min
Kapaciteti %RH=50%20.0min22min

RH=90%30.0min35min
Humbje e zhurmshme%10.0max10.0max
Raporti i madhësisë së kualifikuar % 96min 96min
Humbje në ngrohje %5.0max5.0max
Ngjyra RH=20%blu ose blu e hapurCi vendosur
RH=35%vjollcë ose e kuqe vjollcëCi vendosur
RH=90%drite e kuqeCi vendosur
图片4 副本副本

Xhel silicë portokalli

PËRDORIMI: Xhel silicë portokalli ka një kapacitet të fortë

lagështi thithëse. Gjatë procesit të përthithjes

lagështia, pamja e ngjyrës ndryshon dukshëm

sipas

kapaciteti higroskopik. Kështu që shpesh quhet "tregues i lagështisë".

SIZE:1-3mm, 2-4mm, 2-5mm, 3-5mm, 4-8mm

PAKETA: 25KG/qese,500KG/qese, Qese plastike

ARTIKULL

XHEL SILIKE PORTOKALLI

Dendësia e masës (g/ml)

0.75

Sipërfaqja specifike e sipërfaqes (m2/g)

700

Diametri mesatar i poreve (nm)

2.4

Vëllimi i poreve (ml/g)

0.32-0.39

Nxehtësia specifike (KJ/kg.℃)

0.92

Përçueshmëria termike (KJ/m.Hr.℃)

0.63

Temperatura e rigjenerimit (℃)

100 120 ~

Aplikacion

(1) mund të përdoret për ilaçe dhe produkte ushqimore në shishe. Me siguri do t'i mbajë mallrat të thata dhe do të parandalojë rritjen e mykut të ndryshëm
(2) mund të përdoret si paketues paketues dhe të përdoret për rezistencë ndaj lagështirës.
(3) Xhel silicë për paketim ka shumë madhësi të ndryshme paketimi. Mund të vendoset lehtësisht në paketimin e artikujve të ndryshëm (për shembull, instrumente dhe matës, produkte elektronike, lëkurë, këpucë, ushqime, ilaçe dhe pajisje elektrike shtëpiake, etj.) për të mbajtur artikujt nga lagështia, myku ose korrozioni i ndryshkut.

Advantage Company

标题 -2

Weifang JS chemical Co., Ltd. është një kompani globale e tregtisë dhe prodhimit të kimikateve me seli në WEIFANG CITY, KINA.
Me parimin e tregtisë së ndershme dhe të favorshme, shërbimi me cilësi të lartë dhe zhvillim të qëndrueshëm. Ne kemi krijuar afatgjatë
dhe marrëdhënie të qëndrueshme biznesi me shumë ndërmarrje të famshme kimike brenda dhe jashtë vendit, dhe fitoi mbështetje dhe besim të madh nga klientët tanë.

Fabrika jonë në pronësi të plotë ndodhet në Zonën e Zhvillimit Ekonomiko-Teknologjik Binhai (një zonë kombëtare e zhvillimit ekonomik dhe teknologjik) të Weifang.
 Aktualisht, fabrika ka një fabrikë 2-ethylanthraquinone prej 3000 ton/vit me të drejta të pavarura të pronësisë intelektuale, e cila ka arritur nivelin e avancuar teknologjik në Kinë. Përveç kësaj,
 është i kompletuar me impiante mbështetëse, të tilla si impianti i triklorurit të aluminit anhidrik prej 2,500 ton/vit, impianti i klorurit të polialuminit prej 20 ton/vit, impianti i sulfatit të magnezit prej 000 ton/vit,
impianti i sulfatit të kaliumit prej 60 ton/vit dhe impianti i acidit sulfurik prej 000 ton/vit. Ajo posedon aftësi profesionale të kërkimit dhe zhvillimit dhe dizajnit, kapacitet prodhues shumë të aftë dhe sistem të përsosur të shërbimit pas shitjes.
Weifang JS chemical Co., Ltd do t'i përmbahet gjithmonë filozofisë së funksionimit të "Lëri punonjësit të lumtur, lërini klientët të kenë sukses, të kontribuojnë në shoqëri" dhe u ofron klientëve shërbime me cilësi të lartë me anë të shërbimeve të qëndrueshme dhe
produkte me cilësi të lartë me kosto efektive dhe konsulencë të ekipit të ekspertëve të lartë.

Paketimi dhe Transporti

标题 -1

FAQ

Q1: Si mund të marr një mostër?
Përgjigje: mostrat falas janë në dispozicion, por tarifat e transportit do të jenë në llogarinë tuaj dhe tarifat do t'ju kthehen ose do të zbriten nga porosia juaj në të ardhmen.
Q2: Si të konfirmoni cilësinë e produktit përpara se të vendosni porositë? Q3: Kur do ta dërgoni?
Përgjigje: ne do të dorëzojmë brenda 15 ditëve pune pasi kemi marrë parapagimin tuaj. A: Ju mund të merrni mostra falas për disa produkte, ju duhet vetëm të paguani koston e transportit ose të organizoni një korrier tek ne dhe të merrni mostrat. Ju mund të na dërgoni specifikimet dhe kërkesat e produktit tuaj, ne do t'i prodhojmë produktet sipas kërkesave tuaja.
P3: Si e trajtoni ankesën cilësore?
Përgjigje: Para së gjithash, kontrolli ynë i cilësisë do ta zvogëlojë problemin e cilësisë afër zeros. Nëse ka një problem të vërtetë cilësie të shkaktuar nga ne, ne do t'ju dërgojmë mallra falas për zëvendësim ose rimbursim për humbjen tuaj.

Q4: Kur do të dërgoni?
Përgjigje: ne do të dorëzojmë brenda 15 ditëve pune pasi kemi marrë parapagimin tuaj.

 
hetim