Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Kimi kimik i trajtimit të ujit>Poliakrilamid (PAM

https://www.junschem.com/upload/product/1618215666593516.jpg
Kimikatet për trajtimin e ujërave të zeza Flocculant kationik poliakrilamid PAM

Kimikatet për trajtimin e ujërave të zeza Flocculant kationik poliakrilamid PAM

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

JS

Numri Modeli:

JS-06

Certifikim:

SGS ISO

hetim
Përshkrimi i produkteve

Kushtet e biznesit të produktit

Sasia minimale Rendit:

1 ton

Çmimi:

1000-1800 USD/TON

Details paketimit:

25kg/bag or can be customized accoring to customer's requirement

Koha për dorëzim:

<100 ton brenda 10 ditëve
     >100 ton Për t'u negociuar 

Kushtet e pagesës:

TT LC D/A D/P

Aftësia furnizimit:

6000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj

图片2 副本副本


Cationic Polyacrylamide (CPAM)

Polyacrylamide (PAM), the white granular in appearance,

can be divided into four  types, they are Anionic PAM,

Cationic PAM and Nonionic PAM,Zwitterionic Polyacrylamide

, Although these PAM chemicals are mainly used for water

treatment, they also have other different applications.


Specifikim:
Cationic Polyacrylamide (CPAM)

As a flocculating agent, mainly used in industrial solid-liquid separation process, including settlement, clarification,concentrate and sludge dewatering processes etc. The main applications are urban sewage treatment, paper making food processing petrochemical metallurgical miner dressing, dyeing, sugar making and all kinds of industrial wastewater treatment In paper industry, it can be used as dry strength agent, retention agent, and filter aid, which can greatly improve paper quality, save cost and improve the production capacit In recent years, it is also widely used in oil field, such as anti-clayswlling agent, acidification thickening agent, oil waste water treatment agent.

Artikull

standard

Solid Content,(%)

≥ 90

Molecular Weight, (million)

8~12 million

Ion degree, (%)

10 60 ~

Effective pH value

1.0 14.0 ~

Dissolving time(minutes)

40 60 ~

Paketim

Net 25kg / paper bag with inner plastic bag

Advantage Company

1: Një prodhues i profesionit që nga viti 1993.
2: Teknologji dhe lehtësira të avancuara, kontroll i mirë i cilësisë, nota të ndryshme për fusha të ndryshme aplikimi.
3: Shërbimi OEM për shumë kompani të mëdha ndërkombëtare.
4: Më shumë se 20 vjet përvojë në industri të ndryshme.
5: Më shumë se 10 inxhinierë për kërkimin e produktit dhe shërbimin pas shitjes.
6: Më shumë se 5000 ton prodhim në një vit.
7: Stafi i trajnuar mirë dhe me përvojë për t'iu përgjigjur pyetjeve tuaja në anglisht të rrjedhshëm.

标题 -1

Paketimi dhe Transporti

标题 -1

FAQ

Q1: A jeni prodhues?
A: Po, ne jemi një fabrikë profesionale që nga viti 1993, kemi cilësi të qëndrueshme dhe të besueshme dhe çmime konkurruese.
Q2: A ofroni mostër falas?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë mostra falas, vetëm ju duhet të mbuloni koston e dorëzimit.
Q3: Kur do të dërgoni?
Përgjigje: ne do të dorëzojmë brenda 15 ditëve pune pasi kemi marrë parapagimin tuaj.
Q4: Si duhet të paguaj?
A: Ne pranojmë të gjitha llojet e mënyrave të pagesës. të tilla si Alibaba trade Assurance, T/T, L/C, West union, Paypal etj.

 
hetim