Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Kimi kimik i trajtimit të ujit>Poliakrilamid (PAM

https://www.junschem.com/upload/product/1618212314626425.jpg
Kimikatet për trajtimin e ujërave të ndotura Flocculant anionik poliakrilamid PAM

Kimikatet për trajtimin e ujërave të ndotura Flocculant anionik poliakrilamid PAM

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

JS

Numri Modeli:

JS-06

Certifikim:

SGS ISO

hetim
Përshkrimi i produkteve

Kushtet e biznesit të produktit

Sasia minimale Rendit:

1 ton

Çmimi:

1000-2000 USD/TON

Details paketimit:

25 kg/çantë ose mund të personalizohet sipas kërkesave të klientit

Koha për dorëzim:

<100 ton brenda 10 ditëve
     >100 ton Për t'u negociuar 

Kushtet e pagesës:

TT LC D/A D/P

Aftësia furnizimit:

6000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj

2021-02-17 20-58-48 2副本


Anionic Polyacrylamide (APAM)

Polyakrilamid (PAM), grimcuar i bardhë në pamje,

mund të ndahen në katër lloje, ato janë PAM anionike,

PAM kationik dhe PAM jooninik, poliakrilamid zwitterionik

, Edhe pse këto kimikate PAM përdoren kryesisht për ujë

trajtim, ato kanë edhe aplikime të tjera të ndryshme.

Specifikim:

Anionic Polyacrylamide (APAM)
1. Industrial wastewater treatment;
2. Drinking water treatment
3. Recycling the lost starch and alcohol of the starch and alcohol factories;
4. Paper making additives;
5. Tertiary oil-displacement agent;
6. Profile adjusting and water plugging agent;
7. Drag reducer:
8. Drilling fluid additives;
9. Fracturing fuid additives

Artikull

Poliakrilamid (PAM)

Solid Content ,(%)

≥ 90

Pesha molekulare, (milion)

18-22 milionë

Hydrolyzing degree ,(%)

10 30 ~

Vlera efektive e pH

7.0 14.0 ~

Koha e shpërbërjes (minuta)

≤90

Paketim

Net 25kg / paper bag with inner plastic bag

Advantage Company

Weifang JS chemical Co., Ltd. është një kompani globale e tregtisë dhe prodhimit të kimikateve me seli në WEIFANG CITY, KINA.
Me parimin e tregtisë së ndershme dhe të favorshme, shërbimi me cilësi të lartë dhe zhvillim të qëndrueshëm. Ne kemi krijuar afatgjatë
dhe marrëdhënie të qëndrueshme biznesi me shumë ndërmarrje të famshme kimike brenda dhe jashtë vendit, dhe fitoi mbështetje dhe besim të madh nga klientët tanë.

Fabrika jonë në pronësi të plotë ndodhet në Zonën e Zhvillimit Ekonomiko-Teknologjik Binhai (një zonë kombëtare e zhvillimit ekonomik dhe teknologjik) të Weifang.
 Aktualisht, fabrika ka një fabrikë 2-ethylanthraquinone prej 3000 ton/vit me të drejta të pavarura të pronësisë intelektuale, e cila ka arritur nivelin e avancuar teknologjik në Kinë. Përveç kësaj,
 është i kompletuar me impiante mbështetëse, të tilla si impianti i triklorurit të aluminit anhidrik prej 2,500 ton/vit, impianti i klorurit të polialuminit prej 20 ton/vit, impianti i sulfatit të magnezit prej 000 ton/vit,
impianti i sulfatit të kaliumit prej 60 ton/vit dhe impianti i acidit sulfurik prej 000 ton/vit. Ajo posedon aftësi profesionale të kërkimit dhe zhvillimit dhe dizajnit, kapacitet prodhues shumë të aftë dhe sistem të përsosur të shërbimit pas shitjes.
Weifang JS chemical Co., Ltd do t'i përmbahet gjithmonë filozofisë së funksionimit të "Lëri punonjësit të lumtur, lërini klientët të kenë sukses, të kontribuojnë në shoqëri" dhe u ofron klientëve shërbime me cilësi të lartë me anë të shërbimeve të qëndrueshme dhe
produkte me cilësi të lartë me kosto efektive dhe konsulencë të ekipit të ekspertëve të lartë.

标题 -2

Paketimi dhe Transporti

标题 -1

 
hetim