Të gjitha kategoritë
EN

home>Lajme

Fabrika jonë. U inaugurua zyrtarisht Instituti i Kërkimeve të Teknologjisë së industrisë kimike të gjelbër dhe burimeve të mbetjeve

Koha: 2021-04-15 Goditjet: 145

Më 27 tetor 2020, Weifang Menjie Chemical Co., Ltd. dhe Universiteti i Teknologjisë Tianjin ndërtuan bashkërisht "Institutin e Kërkimit të Teknologjisë Industriale të Ripërdorimit të Burimeve Kimike të Gjelbërta dhe Burimeve të Mbetjeve", i cili u inaugurua zyrtarisht dhe u themelua në "Panairin e Detit" të 11-të - " Mbledhja e talenteve - Aktiviteti i qindra mijëra ekspertëve në bazë të shërbimit në Zonën e Zhvillimit Ekonomik dhe Teknologjik Binhai.

信 图片 _20210413152359    信 图片 _20210413152408

信 图片 _20210413152421   信 图片 _20210413152426