Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Kimike bazë>Pluhur melamine

https://www.junschem.com/upload/product/1617674386536497.jpg
https://www.junschem.com/upload/product/1617674386920054.jpg
CAS 108-78-1 Tripolycyanamide 99.8% Pluhur i Melaminës së Bardhë Për Kimikatet e Pllakave
CAS 108-78-1 Tripolycyanamide 99.8% Pluhur i Melaminës së Bardhë Për Kimikatet e Pllakave

CAS 108-78-1 Tripolycyanamide 99.8% Pluhur i Melaminës së Bardhë Për Kimikatet e Pllakave

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

JS

Numri Modeli:

JS-07

Certifikim:

SGS ISO

hetim
Përshkrimi i produkteve

Kushtet e biznesit të produktit

Sasia minimale Rendit:

1 ton

Çmimi:

980-1200 USD/TON

Details paketimit:

25 kg/çantë ose mund të personalizohet sipas kërkesave të klientit

Koha për dorëzim:

<100 ton brenda 10 ditëve
     >100 ton Për t'u negociuar 

Kushtet e pagesës:

TT LC D/A D/P

Aftësia furnizimit:

6000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj

图片1 副本副本

pluhur melamine

Melamina është një përbërje organike që mund të kombinohet

me formaldehid për të bërë rrëshirë melamine, e cila është mirë

rezistent ndaj ujit, nxehtësisë dhe harkut dhe i ndritshëm. Mund të përdoret gjithashtu në

laminate dekorative dhe ngjitës druri, aminoplastikë,

agjentë ngjitës, veshje dhe përdoren si përforcues letre

agjent, pajisje ndihmëse tekstili, retardantë flakë, çimento

agjent për reduktimin e ujit dhe agjent për mbajtjen e lëkurës etj..

Specifikim:

Artikull

Specifikim

CAS Nr.

108-78-1

Emrat e të tjera

Tripolicyanamide

MF

C

EINECS Nr.

203-615-4

Pastërti

99.8% min

Tema & Dukje

pluhur të bardhë

Kodi HS

2933610000

Paketim

25 kg / 500 kg / 1000 kg / qese

PH

7.5-9.5

PËRMBAJTJA E HIRIT

0.03% Max

Përmbajtja e ujit

0.1

Aplikacion

Melamina përdoret kryesisht për dru, plastikë, parper, pantetile, lte, etetonike...
Mund të përdoret gjithashtu në laminate dekorative, aminoplastike, agjentë ngjitës, veshje dhe përdoret si agjent përforcues letre, ndihmës tekstili, agjent për reduktimin e ujit të çimentos dhe agjent mbajtës lëkure.

Advantage Company

Weifang JS chemical Co., Ltd. është një kompani globale e tregtisë dhe prodhimit të kimikateve me seli në WEIFANG CITY, KINA.
Me parimin e tregtisë së ndershme dhe të favorshme, shërbimi me cilësi të lartë dhe zhvillim të qëndrueshëm. Ne kemi krijuar afatgjatë
dhe marrëdhënie të qëndrueshme biznesi me shumë ndërmarrje të famshme kimike brenda dhe jashtë vendit, dhe fitoi mbështetje dhe besim të madh nga klientët tanë.
Fabrika jonë në pronësi të plotë ndodhet në Zonën e Zhvillimit Ekonomiko-Teknologjik Binhai (një zonë kombëtare e zhvillimit ekonomik dhe teknologjik) të Weifang.
 Aktualisht, fabrika ka një fabrikë 2-ethylanthraquinone prej 3000 ton/vit me të drejta të pavarura të pronësisë intelektuale, e cila ka arritur nivelin e avancuar teknologjik në Kinë. Përveç kësaj,
 është i kompletuar me impiante mbështetëse, të tilla si impianti i triklorurit të aluminit anhidrik prej 2,500 ton/vit, impianti i klorurit të polialuminit prej 20 ton/vit, impianti i sulfatit të magnezit prej 000 ton/vit,
impianti i sulfatit të kaliumit prej 60 ton/vit dhe impianti i acidit sulfurik prej 000 ton/vit. Ajo posedon aftësi profesionale të kërkimit dhe zhvillimit dhe dizajnit, kapacitet prodhues shumë të aftë dhe sistem të përsosur të shërbimit pas shitjes.
Weifang JS chemical Co., Ltd do t'i përmbahet gjithmonë filozofisë së funksionimit të "Lëri punonjësit të lumtur, lërini klientët të kenë sukses, të kontribuojnë në shoqëri" dhe u ofron klientëve shërbime me cilësi të lartë me anë të shërbimeve të qëndrueshme dhe
produkte me cilësi të lartë me kosto efektive dhe konsulencë të ekipit të ekspertëve të lartë.

标题 -2

Paketimi dhe Transporti

标题 -1

FAQ

Q1: Si mund të marr një mostër?
Përgjigje: mostrat falas janë në dispozicion, por tarifat e transportit do të jenë në llogarinë tuaj dhe tarifat do t'ju kthehen ose do të zbriten nga porosia juaj në të ardhmen.
Q2: Si të konfirmoni cilësinë e produktit përpara se të vendosni porositë?
Përgjigje: Ju mund të merrni mostra falas për disa produkte, ju duhet vetëm të paguani koston e transportit ose të organizoni një korrier tek ne dhe të merrni mostrat. Ju mund të na dërgoni specifikimet dhe kërkesat e produktit tuaj, ne do t'i prodhojmë produktet sipas kërkesave tuaja.
P3: Si e trajtoni ankesën cilësore?
Përgjigje: Para së gjithash, kontrolli ynë i cilësisë do ta zvogëlojë problemin e cilësisë afër zeros. Nëse ka një problem të vërtetë cilësie të shkaktuar nga ne, ne do t'ju dërgojmë mallra falas për zëvendësim ose rimbursim për humbjen tuaj.

 
hetim