Të gjitha kategoritë
EN

home>Na Kontaktoni

Na Kontaktoni

Weifang JS Trading CO, LTD

Adresa: Ndërtesa # 10 HAPACESIRA E MADHE, rruga Minzhu dhe rruga Beihai, rrethi Hanting, qyteti weifang.

Mobile:0086 13705361923

Email:[email mbrojtur]

Tel:0086 536 2252685

Fax: 0086 536 2252687

hetim