Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Të tjerët>Acid limoni

https://www.junschem.com/upload/product/1622009175332069.jpg
https://www.junschem.com/upload/product/1622009175603042.jpg
https://www.junschem.com/upload/product/1622009175808529.jpg
https://www.junschem.com/upload/product/1622009176759263.jpg
Aditiv ushqimor pa ujë me acid limoni BP/USP/FCC
Aditiv ushqimor pa ujë me acid limoni BP/USP/FCC
Aditiv ushqimor pa ujë me acid limoni BP/USP/FCC
Aditiv ushqimor pa ujë me acid limoni BP/USP/FCC

Aditiv ushqimor pa ujë me acid limoni BP/USP/FCC

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

JS

Numri Modeli:

JS

Certifikim:

SGS ISO

hetim
Përshkrimi i produkteve

Kushtet e biznesit të produktit

Sasia minimale Rendit:

1 ton

Çmimi:

495-560 USD/TON

Details paketimit:

25 kg / qese 500 kg / qese, 1000 kg / qese ose mund të personalizohet sipas kërkesës së klientit

Koha për dorëzim:

<100 ton brenda 10 ditëve
     >100 ton Për t'u negociuar 

Kushtet e pagesës:

TT LC D/A D/P

Aftësia furnizimit:

100000 ton metrikë/ton metrikë në vit

5 3 më shumë

Aditiv ushqimor pa ujë me acid limoni BP/USP/FCC

Citric Acid  is  white powder or tiny crystals, indorous and

salty, easily soluble in water, insoluble in alcohol, presenting

slightly alkalinity, decomposed when heating. Decomposed

slowly whenexposd to moist air. It is used for food loosen

agent, acidity modifier,or used in feedstuff, drug, medicine,

film, tannage, fiberand rubber, or used as detergent and

fire fight.

Specifikim:

NO.

ARTIKULL

BP2018

E330

USP41

EP8.0

FCC7

ANALYSIS RESULT

 

1

 

PËRSHKRIMI

 

COLORLESS OR WHITE CRYSTAL

 

COLORLESS OR WHITE CRYSTAL

 

/

COL RLESS OR WHITE
     KRISTAL

 

COLORLESS OR WHITE CRYSTAL

 

KRISTAL PA NGJYR APO I BARDHË

2

IDENTIFIKIMI

KALONI TESTIN

KALONI TESTIN

KALONI TESTIN

KALONI TESTIN

KALONI TESTIN

KALONI TESTIN

3

ERË

/

/

/

/

/

PA Erë

 

4

TRANSMETUA E DRITËS

 

/

 

/

 

/

 

/

 

/

 

≥% 98.0

 

5

CLARITY&COLOUR OF SOLUTION

 

KALONI TESTIN

 

/

 

KALONI TESTIN

 

KALONI TESTIN

 

/

 

KALONI TESTIN

6

VLERËSIM

99.5-100.5%

≥% 99.50

99.5-100.5%

99.5-100.5%

99.5-100.5%

99.80%

7

lagështi

≤1.0%

≤0.5%

≤1.0%

≤1.0%

≤0.5%

0.09%

8

SULPHATED ASH

≤0.1%

≤0.05%

≤0.1%

≤0.1%

≤0.05%

0.02%

9

SULFATI

≤150ppm

/

≤150ppm

≤150ppm

/

<20 faqe / min

10

OKSALATI

≤360ppm

≤100ppm

≤360ppm

≤360ppm

NO TURBIDITY FROMS

<20 faqe / min

11

Kalciumi

/

/

/

/

/

<20 faqe / min

12

HEAVY METALS

≤10ppm

≤5ppm

≤10ppm

≤10ppm

/

<1 faqe / min

13

KLORIDI

/

/

/

/

/

<5 faqe / min

 

14

READILY CARBONIZABLE
     SUBSTANCES

 

NOT EXCEEDING THE STANDARD

 

NOT EXCEEDING THE STANDARD

 

NOT EXCEEDING THE STANDARD

 

NOT EXCEEDING THE STANDARD

 

A≤0.52 T%≥30

 

K≤1.0

15

Alumini

≤0.2ppm

/

≤0.2ppm

≤0.2ppm

/

<0.2 faqe / min

16

ARSENIKU

/

≤1ppm

/

/

/

<1 faqe / min

17

MERCURY

/

≤1ppm

/

/

/

<0.1 faqe / min

18

UDHHEQ

/

≤1ppm

/

/

≤0.5ppm

<0.5 faqe / min

19

TRIDODECILAMINE

/

/

/

/

≤0.1ppm

<0.1 faqe / min

 

20

ENDOTOKSINA BAKERIALE

 

≤0.5IU/mg

 

/

 

KALONI TESTIN

 

≤0.5IU/mg

 

/

 

<0.5 IU/mg

21

 

 

 

WATER INSOLUBLE SUBSTANCES

 

 

 

/

 

 

 

/

 

 

 

/

 

 

 

/

 

 

 

/

FILTRATION TIME NOT MORE THAN 1MIN;FILTER MEMBRANE DOESN’T BASICALLY CHANGE COLOR, VISUAL MOTTLED PARTICLES
     NOT MORE THAN 3

Advantage Company

Weifang JS chemical Co., Ltd. është një kompani globale e tregtisë dhe prodhimit të kimikateve me seli në WEIFANG CITY, KINA.
Me parimin e tregtisë së ndershme dhe të favorshme, shërbimi me cilësi të lartë dhe zhvillim të qëndrueshëm. Ne kemi krijuar afatgjatë
dhe marrëdhënie të qëndrueshme biznesi me shumë ndërmarrje të famshme kimike brenda dhe jashtë vendit, dhe fitoi mbështetje dhe besim të madh nga klientët tanë.
Fabrika jonë në pronësi të plotë ndodhet në Zonën e Zhvillimit Ekonomiko-Teknologjik Binhai (një zonë kombëtare e zhvillimit ekonomik dhe teknologjik) të Weifang.
 Aktualisht, fabrika ka një fabrikë 2-ethylanthraquinone prej 3000 ton/vit me të drejta të pavarura të pronësisë intelektuale, e cila ka arritur nivelin e avancuar teknologjik në Kinë. Përveç kësaj,
 është i kompletuar me impiante mbështetëse, të tilla si impianti i triklorurit të aluminit anhidrik prej 2,500 ton/vit, impianti i klorurit të polialuminit prej 20 ton/vit, impianti i sulfatit të magnezit prej 000 ton/vit,
impianti i sulfatit të kaliumit prej 60 ton/vit dhe impianti i acidit sulfurik prej 000 ton/vit. Ajo posedon aftësi profesionale të kërkimit dhe zhvillimit dhe dizajnit, kapacitet prodhues shumë të aftë dhe sistem të përsosur të shërbimit pas shitjes.
Weifang JS chemical Co., Ltd do t'i përmbahet gjithmonë filozofisë së funksionimit të "Lëri punonjësit të lumtur, lërini klientët të kenë sukses, të kontribuojnë në shoqëri" dhe u ofron klientëve shërbime me cilësi të lartë me anë të shërbimeve të qëndrueshme dhe
produkte me cilësi të lartë me kosto efektive dhe konsulencë të ekipit të ekspertëve të lartë.

标题 -2

Paketimi dhe Transporti

package 1 副本

FAQ

Q1: Si mund të marr një mostër?
Përgjigje: mostrat falas janë në dispozicion, por tarifat e transportit do të jenë në llogarinë tuaj dhe tarifat do t'ju kthehen ose do të zbriten nga porosia juaj në të ardhmen.
Q2: Si të konfirmoni cilësinë e produktit përpara se të vendosni porositë?
Përgjigje: Ju mund të merrni mostra falas për disa produkte, ju duhet vetëm të paguani koston e transportit ose të organizoni një korrier tek ne dhe të merrni mostrat. Ju mund të na dërgoni specifikimet dhe kërkesat e produktit tuaj, ne do t'i prodhojmë produktet sipas kërkesave tuaja.
P3: Si e trajtoni ankesën cilësore?
Përgjigje: Para së gjithash, kontrolli ynë i cilësisë do ta zvogëlojë problemin e cilësisë afër zeros. Nëse ka një problem të vërtetë cilësie të shkaktuar nga ne, ne do t'ju dërgojmë mallra falas për zëvendësim ose rimbursim për humbjen tuaj.

 
hetim