Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Seria Antraquinone

https://www.junschem.com/upload/product/1652943563379900.jpg
https://www.junschem.com/upload/product/1652943563260468.jpg
https://www.junschem.com/upload/product/1652943564752414.jpg
https://www.junschem.com/upload/product/1652943564708171.jpg
Furnizimi i fabrikës CAS NR. 84-54-8 2-metilantrakinon
Furnizimi i fabrikës CAS NR. 84-54-8 2-metilantrakinon
Furnizimi i fabrikës CAS NR. 84-54-8 2-metilantrakinon
Furnizimi i fabrikës CAS NR. 84-54-8 2-metilantrakinon

Furnizimi i fabrikës CAS NR. 84-54-8 2-metilantrakinon

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

JS

Numri Modeli:

JS-22

Certifikim:

SGS ISO

hetim
Përshkrimi i produkteve

Kushtet e biznesit të produktit

Sasia minimale Rendit:

1 kg

Çmimi:

30-55 USD/kg

Details paketimit:

1 kg/çantë, 25 kg/çantë ose mund të personalizohet sipas kërkesave të klientit

Koha për dorëzim:

<10 ton brenda 7 ditëve
>10 ton Për t'u negociuar

Kushtet e pagesës:

TT LC D/A D/P

Furnizimi i fabrikës CAS NR. 84-54-8 2-metilantrakinon

Përdoret kryesisht si lëndë e parë e rëndësishme për prodhimin e Dye Intermediate dhe Dyes.
Mund të përdoret gjithashtu si agjent distilimi i pulpës së letrës në industrinë e prodhimit të letrës dhe si agjent desulfurizues në industrinë e plehrave kimike. por sasia e aditivit tretës që përdoret si tul është rritur me shpejtësi.

图片 1

ARTIKULL

TË DHËNAT

Tema & Dukje

Pluhur të verdhë

Pastërti

99% min

Aplikacion

E ndërmjetme organike

paketë

25kg / daulle

Mostër

Në dispozicion

Ruajtje

Vendi i ftohtë i thatë

Përparësia konkurruese:
1. Prodhues i profesionit që nga viti 1993.
2.Teknologji dhe lehtësira të avancuara, kontroll i cilësisë së mirë, nota të ndryshme për fusha të ndryshme aplikimi.
Shërbimi 3.OEM për shumë kompani të mëdha ndërkombëtare.
4.Më shumë se 20 vjet eksperiencë në industri të ndryshme.
5.Më shumë se 10 inxhinierë për kërkimin e produktit dhe shërbimin pas shitjes.
6. Produktet tona janë eksportuar në Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme, Amerikën e Jugut, Afrikë, Evropë, etj.
7. Stafi i trajnuar mirë dhe me përvojë për t'iu përgjigjur pyetjeve tuaja në anglisht të rrjedhshëm.

Aplikacion

- Përdoret kryesisht si katalizator për prodhimin e Peroksidit të Hidrogjenit me metodën e antrakinonit dhe një ndërmjetës për prodhimin e ngjyrave.
- Mund të përdoret gjithashtu për mjekësi, materiale fotosensitive dhe sintetike të tjera.
- Është një nga transportuesit më të rëndësishëm të punës për peroksidin e hidrogjenit.

Advantage Company

标题 -2

Weifang JS chemical Co., Ltd. është një kompani globale e tregtisë dhe prodhimit të kimikateve me seli në WEIFANG CITY, KINA.
Me parimin e tregtisë së ndershme dhe të favorshme, shërbimi me cilësi të lartë dhe zhvillim të qëndrueshëm. Ne kemi krijuar afatgjatë
dhe marrëdhënie të qëndrueshme biznesi me shumë ndërmarrje të famshme kimike brenda dhe jashtë vendit, dhe fitoi mbështetje dhe besim të madh nga klientët tanë.
Fabrika jonë në pronësi të plotë ndodhet në Zonën e Zhvillimit Ekonomiko-Teknologjik Binhai (një zonë kombëtare e zhvillimit ekonomik dhe teknologjik) të Weifang.
Aktualisht, fabrika ka një fabrikë 2-ethylanthraquinone prej 3000 ton/vit me të drejta të pavarura të pronësisë intelektuale, e cila ka arritur nivelin e avancuar teknologjik në Kinë. Përveç kësaj,
është i kompletuar me impiante mbështetëse, të tilla si impianti i triklorurit të aluminit anhidrik prej 2,500 ton/vit, impianti i klorurit të polialuminit prej 20 ton/vit, impianti i sulfatit të magnezit prej 000 ton/vit,
impianti i sulfatit të kaliumit prej 60 ton/vit dhe impianti i acidit sulfurik prej 000 ton/vit. Ajo posedon aftësi profesionale të kërkimit dhe zhvillimit dhe dizajnit, kapacitet prodhues shumë të aftë dhe sistem të përsosur të shërbimit pas shitjes.
Weifang JS chemical Co., Ltd do t'i përmbahet gjithmonë filozofisë së funksionimit të "Lëri punonjësit të lumtur, lërini klientët të kenë sukses, të kontribuojnë në shoqëri" dhe u ofron klientëve shërbime me cilësi të lartë me anë të shërbimeve të qëndrueshme dhe
produkte me cilësi të lartë me kosto efektive dhe konsulencë të ekipit të ekspertëve të lartë.

Paketimi dhe Transporti

标题 -1

FAQ

Q1: Si mund të marr një mostër?
Përgjigje: mostrat falas janë në dispozicion, por tarifat e transportit do të jenë në llogarinë tuaj dhe tarifat do t'ju kthehen ose do të zbriten nga porosia juaj në të ardhmen.
Q2: Si të konfirmoni cilësinë e produktit përpara se të vendosni porositë?
Përgjigje: Ju mund të merrni mostra falas për disa produkte, ju duhet vetëm të paguani koston e transportit ose të organizoni një korrier tek ne dhe të merrni mostrat. Ju mund të na dërgoni specifikimet dhe kërkesat e produktit tuaj, ne do t'i prodhojmë produktet sipas kërkesave tuaja.
P3: Si e trajtoni ankesën cilësore?
Përgjigje: Para së gjithash, kontrolli ynë i cilësisë do ta zvogëlojë problemin e cilësisë afër zeros. Nëse ka një problem të vërtetë cilësie të shkaktuar nga ne, ne do t'ju dërgojmë mallra falas për zëvendësim ose rimbursim për humbjen tuaj.

 
hetim