Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Kimike bazë>Klorid alumini pa ujë

https://www.junschem.com/upload/product/1617672887133451.jpg
https://www.junschem.com/upload/product/1617672887982381.jpg
https://www.junschem.com/upload/product/1617672887249962.jpg
https://www.junschem.com/upload/product/1617672887394672.jpg
Çmimi i fabrikës CAS 7446-70-0 Klorur Alumini Anhydrous Alcl3
Çmimi i fabrikës CAS 7446-70-0 Klorur Alumini Anhydrous Alcl3
Çmimi i fabrikës CAS 7446-70-0 Klorur Alumini Anhydrous Alcl3
Çmimi i fabrikës CAS 7446-70-0 Klorur Alumini Anhydrous Alcl3

Çmimi i fabrikës CAS 7446-70-0 Klorur Alumini Anhydrous Alcl3

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

JS

Numri Modeli:

JS-16

Certifikim:

SGS ISO

hetim
Përshkrimi i produkteve

Kushtet e biznesit të produktit

Sasia minimale Rendit:

1 ton

Çmimi:

850-1000 USD/TON

Details paketimit:

50 kg/daulle ose mund të personalizohet sipas kërkesave të klientit

Koha për dorëzim:

<50 ton brenda 10 ditëve
     >50 ton Për t'u negociuar 

Kushtet e pagesës:

TT LC D/A D/P

Aftësia furnizimit:

2000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj

Klorur alumini anhidrik alcl3
KLORIDI ANHIDR I ALUMINIUT Përdoret si katalizator në sintezën organike, të tilla si mjekësia, ngjyrat, erëzat, LCD, retardanti i flakës, plasaritja e naftës, goma sintetike dhe trajtimi i ujit dhe industri të tjera. Përdoret në prodhimin e pesticideve, përbërjes organike të aluminit, përdoret gjithashtu në sintezën e shkrirjes së metaleve, vajit lubrifikues, produkteve ushqimore të përdorura si agjent tharës, flokulant dhe pektinë.

Specifikim:

Test Item

sPEC

Tema & Dukje

E verdhë ose e verdhë e zbehtë, pak gri e grimcuar ose pluhur

AlCl3 w/% ≥

99.2

Fe (FeCl3)w/% ≤

0.04

I pazgjidhshëm në ujë/ % ≤

0.05

Matel i rëndë (Pb)w/ % ≤

0.006

Alumini pa pagesë me % ≤

0.010

Aplikacion

Si katalizatorë për sintezën organike, të tilla si plasaritja e naftës, ngjyrat sintetike, goma sintetike, detergjentët sintetikë, ilaçet, erëzat, etj. Përdoret për prodhimin e pesticideve, përbërjeve organike të aluminit, katalizatorëve për pigmente organike ftalocianine dhe katalizatorëve për prodhimin e etilbenzenit. Përdoret gjithashtu në shkrirjen e metaleve dhe sintezën e vajit lubrifikues. Produktet e kategorisë ushqimore përdoren si agjentë kundër njollosjes, siç janë agjentët përforcues, sake dhe flokulues të pektinës.

Advantage Company

1: Një prodhues i profesionit që nga viti 1993.
2: Teknologji dhe lehtësira të avancuara, kontroll i mirë i cilësisë, nota të ndryshme për fusha të ndryshme aplikimi.
3: Shërbimi OEM për shumë kompani të mëdha ndërkombëtare.
4: Më shumë se 20 vjet përvojë në industri të ndryshme.
5: Më shumë se 10 inxhinierë për kërkimin e produktit dhe shërbimin pas shitjes.
6: Më shumë se 5000 ton prodhim në një vit.
7: Stafi i trajnuar mirë dhe me përvojë për t'iu përgjigjur pyetjeve tuaja në anglisht të rrjedhshëm.

标题 -1

Paketimi dhe Transporti

标题 -1

FAQ

Q1: A jeni prodhues?
A: Po, ne jemi një fabrikë profesionale që nga viti 1993, kemi cilësi të qëndrueshme dhe të besueshme dhe çmime konkurruese.
Q2: A ofroni mostër falas?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë mostra falas, vetëm ju duhet të mbuloni koston e dorëzimit.
Q3: Kur do të dërgoni?
Përgjigje: ne do të dorëzojmë brenda 15 ditëve pune pasi kemi marrë parapagimin tuaj.
Q4: Si duhet të paguaj?
A: Ne pranojmë të gjitha llojet e mënyrave të pagesës. të tilla si Alibaba trade Assurance, T/T, L/C, West union, Paypal etj.

 
hetim