Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Seria Antraquinone>2-Etil Antrakinon

https://www.junschem.com/upload/product/1617345739102228.jpg
https://www.junschem.com/upload/product/1617345739363502.jpg
https://www.junschem.com/upload/product/1617345739328056.jpg
Prodhues 2-Etil Anthraquinone i garantuar me cilësi me certifikim të arritjes
Prodhues 2-Etil Anthraquinone i garantuar me cilësi me certifikim të arritjes
Prodhues 2-Etil Anthraquinone i garantuar me cilësi me certifikim të arritjes

Prodhues 2-Etil Anthraquinone i garantuar me cilësi me certifikim të arritjes

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

JS

Numri Modeli:

JS-09

Certifikim:

SGS ISO REACH

hetim
Përshkrimi i produkteve

Kushtet e biznesit të produktit

Sasia minimale Rendit:

1 ton

Çmimi:

950-1300 USD/TON

Details paketimit:

25 kg/çantë, 500 kg/çantë ose mund të personalizohet sipas kërkesave të klientit

Koha për dorëzim:

<10 ton brenda 7 ditëve
     >10 ton Për t'u negociuar 

Kushtet e pagesës:

TT LC D/A D/P

Aftësia furnizimit:

3000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj

Prodhues 2-Etil Anthraquinone i garantuar me cilësi me certifikatë Reach
3 图片

Përshkrimi:

E ngurtë me flakë të verdhë, pika e shkrirjes është më e ulët se antrakinoni, e tretshme në benzen, etanol dhe pika e shkrirjes 108 ℃.

Specifikim:

Tema & Dukje

E ngurtë e verdhë e çelur me krisje

E ngurtë e verdhë e çelur me krisje

Analiza %

≥% 98.5

≥% 99.0

CL ppm

≤50

≤40

Squfuri ppm

≤10

≤5

Fe ppm

≤5

≤4

Benzeni të pazgjidhshëm %

≤0.05

≤0.02

Pika e shkrirjes ° C

108-111

109-111

Aplikacion

- Përdoret kryesisht si katalizator për prodhimin e Peroksidit të Hidrogjenit me metodën e antrakinonit dhe një ndërmjetës për prodhimin e ngjyrave.
- Mund të përdoret gjithashtu për mjekësi, materiale fotosensitive dhe sintetike të tjera.
- Është një nga transportuesit më të rëndësishëm të punës për peroksidin e hidrogjenit.

Advantage Company

标题 -2

Weifang JS chemical Co., Ltd. është një kompani globale e tregtisë dhe prodhimit të kimikateve me seli në WEIFANG CITY, KINA.
Me parimin e tregtisë së ndershme dhe të favorshme, shërbimi me cilësi të lartë dhe zhvillim të qëndrueshëm. Ne kemi krijuar afatgjatë
dhe marrëdhënie të qëndrueshme biznesi me shumë ndërmarrje të famshme kimike brenda dhe jashtë vendit, dhe fitoi mbështetje dhe besim të madh nga klientët tanë.
Fabrika jonë në pronësi të plotë ndodhet në Zonën e Zhvillimit Ekonomiko-Teknologjik Binhai (një zonë kombëtare e zhvillimit ekonomik dhe teknologjik) të Weifang.
 Aktualisht, fabrika ka një fabrikë 2-ethylanthraquinone prej 3000 ton/vit me të drejta të pavarura të pronësisë intelektuale, e cila ka arritur nivelin e avancuar teknologjik në Kinë. Përveç kësaj,
 është i kompletuar me impiante mbështetëse, të tilla si impianti i triklorurit të aluminit anhidrik prej 2,500 ton/vit, impianti i klorurit të polialuminit prej 20 ton/vit, impianti i sulfatit të magnezit prej 000 ton/vit,
impianti i sulfatit të kaliumit prej 60 ton/vit dhe impianti i acidit sulfurik prej 000 ton/vit. Ajo posedon aftësi profesionale të kërkimit dhe zhvillimit dhe dizajnit, kapacitet prodhues shumë të aftë dhe sistem të përsosur të shërbimit pas shitjes.
Weifang JS chemical Co., Ltd do t'i përmbahet gjithmonë filozofisë së funksionimit të "Lëri punonjësit të lumtur, lërini klientët të kenë sukses, të kontribuojnë në shoqëri" dhe u ofron klientëve shërbime me cilësi të lartë me anë të shërbimeve të qëndrueshme dhe
produkte me cilësi të lartë me kosto efektive dhe konsulencë të ekipit të ekspertëve të lartë.

Paketimi dhe Transporti

标题 -1

FAQ

Q1: Si mund të marr një mostër?
Përgjigje: mostrat falas janë në dispozicion, por tarifat e transportit do të jenë në llogarinë tuaj dhe tarifat do t'ju kthehen ose do të zbriten nga porosia juaj në të ardhmen.
Q2: Si të konfirmoni cilësinë e produktit përpara se të vendosni porositë?
Përgjigje: Ju mund të merrni mostra falas për disa produkte, ju duhet vetëm të paguani koston e transportit ose të organizoni një korrier tek ne dhe të merrni mostrat. Ju mund të na dërgoni specifikimet dhe kërkesat e produktit tuaj, ne do t'i prodhojmë produktet sipas kërkesave tuaja.
P3: Si e trajtoni ankesën cilësore?
Përgjigje: Para së gjithash, kontrolli ynë i cilësisë do ta zvogëlojë problemin e cilësisë afër zeros. Nëse ka një problem të vërtetë cilësie të shkaktuar nga ne, ne do t'ju dërgojmë mallra falas për zëvendësim ose rimbursim për humbjen tuaj.

 
hetim